خرید سیگار برگ
مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
آموزش آشپزی
آموزش شیرینی پزی
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاب
تور کویر مرنجاب
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
سنگ تراورتن
از راه هاي مدرن تري خانه و آپارتمان را اجاره بدهيد و اجاره كنيد! درج آگهي رايگان|نيازمندي رايگان|ثبت آگهي رايگان
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :سنگريز
تاريخ: ۱۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۹:۵۲

صاحبان ملك و آپارتمان ترجيح مي دهند براي اجاره دادن به سراغ روش‌هاي سنتي و قديمي بروند و اولين كاري كه به فكرشان  مي رسد اين است كه  از نزديكترين بنگاه يا مشاور املاك تا مشاور املاك‌هاي ديگر منطقه را يكي يكي در اين هواي گرم، آلودگي هوا و ترافيك سنگين راه ببينند  و براي هر مشاور املاك وقت و انرژي زيادي بگذارند و از مشخصات آپارتمان و شرايط اجاره بگويند و تا مشاوران توضيحاتشان را يادداشت و ثبت كنند.

 

بعد بايد منتظر بمانند كه مستاجراني هم كه در همين شرايط سخت و گرم دنبال خانه هستند سراغ ملك آن ها را بگيرند و وقت بگذارند و هماهنگ شوند و براي بازديد خانه بيايند. شايد خوششان آمد شايد هم نه. شايد هم اصلا آپارتمان با آن توضيحاتي كه شنيده اند و تصور كرده اند خيلي تفاوت داشته باشد و اين فرايند و جريان خسته كننده و فرسايشي روزها و حتي ماها ادامه پيدا مي كند تا شايد بلاخره با هزينه كردن از وقت و انرژي با ارزش مستاجر و مالك متناسب به همديگر برسند و توافق هم ايجاد شود.

 دنياي مدرن چه راهكاري براي اجاره آپارتمان سراغ دارد؟

اگر شما ملك تان را براي اجاره دادن به املاك بسپاريد تنها عده محدودي از وجود ملك شما با خبر مي شوند و اين كه آيا اين افراد مناسب ملك شما هستند يا بر عكس هم بر اين محدوديت دامن مي زند.

اما از طرف ديگر اگر بستري وجود داشته باشد كه شما با استفاده از آن بتوانيد آپارتمان تان را به افراد بيشتري نشان بدهيد و به آن ها بگوييد كه چنين آپارتماني با اين شرايط داريد و بتوانيد عكس هايي از آپارتمان را پيش از بازديد نشان شان بدهيد تا اگر خانه با معيارها و خواسته هايشان خيلي فاصله داشت، نه وقت آن ها براي بازديد گرفته شود نه شما و كلي قايده ديگر…

آيا باز هم استفاده از روش هاي قديمي منطقي تر است؟

مطمئنا نه. سنگريز مدرن ترين راهي است كه مي توانيد با آن آپارتمان تان را اجاره بدهيد و اجاره كنيد. چون ثبت آگهي و ديدن آگهي ها در آن رايگان است. چون تعداد بيشتري از افراد آپارتمان شما را مي بينند و مي توانند بدون آمدن به آپارتمان براي بازديد و تنها با ديدن عكس هايي كه از آن گذاشته ايد تصميم بگيرند كه آيا اين ملك مناسب آن هاست يا نه.

 

از سوي ديگر مستاجران و كساني كه دنبال اجاره خانه هستند هم مي توانند بدون آن كه خودشان و خانواده شان را زحمت بدهند از ميان هزاران آپارتماني كه در سايت سنگريز آگهي شده است مورد مناسب را بدون زير پا گذاشتن تمام منطقه در اين ترافيك و گرما پيدا كنند. آن هم در حالي كه تمام اين خدمات رايگان است و نه مالك و نه مستاجر هيچ هزينه اي براي استفاده از اين خدمات نخواهند پرداخت.

صفحه املاك را در سايت سنگريز ببينيد و خانه مورد نظرتان را پيدا كنيد.

همچنين مي توانيد آپارتمان تان را با ثبت يك آگهي رايگان اجاره بدهيد، بفروشيد يا معاوضه كنيد.

مطلب برگرفته از اينترنت

سنگريز نيازمندي رايگان----->sangriz.ir

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]